ScrollToTop

H615 Black Edition

Jednostka Cyclo Vac H615 Black Edition to następca modelu 611. Model dedykowany jest do średnich domów z instalacją nie przekraczającą 8 punktów ssących. Zasadnicza różnica do poprzedniego modelu to zastosowanie znacznie mocniejszego silnika Ametek, pozwalającego uzyskać aż 700 AirWatt mocy ssącej, przy głośności urządzenia wynoszącej 59dB! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii AntiVibraSound, która ogranicza wibracje silnika do minimum i znacznie wycisza jego pracę.

Ponadto jednostka posiada system Dual Connect, który daje możliwość podłączenia instalacji zarówno z lewej jak i prawej strony urządzenia. Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych.

W skład zestawu wchodzi odkurzacz Cyclo Vac H615 Black Edition oraz komplet wysokiej jakości oryginalnych akcesoriów Cyclo Vac wraz z wężem ssącym posiadającym włącznik w rączce. W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej.

Jednostka centralna Cyclo Vac H615 Black Edition została objęta opcjonalnym programem 25-letniej gwarancji na wszystkie części bez limitu godzin przy zachowaniu 3-letniej gwarancji na obsługę serwisową. Standardowa gwarancja to 10 lat gwarancji na części
odkurzacza i 3 lata na koszty prac serwisowych oraz 5 lat na akcesoria z zestawu sprzątającego.