ScrollToTop

H715 Black Edition

Jednostka Cyclo Vac H715 to następca poprzedniego modelu 711. Zastosowanie 3-stopniowej turbiny amerykańskiej firmy Electro-Motors skutkuje imponującym podciśnieniem wynoszącym ponad 39 kPa, co pozwala na uzyskanie niespotykanej skuteczności sprzątania! Model ten wyposażony jest w dodatkowy filtr chłodzącego silnik powietrza, który pozwala uniknąć osadzania się pyłu węglowego ze zużytych w trakcie eksploatacji szczotek w otoczeniu zainstalowania odkurzacza.

Ponadto jednostka posiada system Dual Connect, który daje możliwość podłączenia instalacji zarówno z lewej jak i prawej strony urządzenia. Technologia AntiVibraSound ogranicza wibracje silnika do minimum, zapobiegając przedostawaniu się drgań i hałasów poprzez obudowę jednostki centralnej. System mocowania EasyFit pozwala na łatwe oraz bezpieczne zamontowanie jednostki centralnej. Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych.

W skład zestawu wchodzi odkurzacz Cyclo Vac H715 Black Edition oraz komplet wysokiej jakości oryginalnych akcesoriów Cyclo Vac wraz z wężem ssącym posiadającym włącznik w rączce. W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej. Jednostka centralna Cyclo Vac H715 Black Edition została objęta opcjonalnym programem 25-letniej gwarancji na wszystkie części bez limitu godzin przy zachowaniu 3-letniej gwarancji na obsługę serwisową. Standardowa gwarancja to 10 lat gwarancji na części odkurzacza i 3 lata na koszty prac serwisowych oraz 5 lat na akcesoria z zestawu sprzątającego.