ScrollToTop

HX615

Jednostka Cyclo Vac HX615 to najmniejszy model z unikalną technologią DataSync.

Rozwiązania technologii DataSync pozwalają na pełny monitoring stanu filtrów na wyświetlaczu jednostki oraz zmianę siły ssania poprzez zmianę obrotów silnika co przekłada się na ograniczenie zużycia energii o 20%. Każdy model HX jest wyposażony w specjalny moduł Soft Start, który płynnie uruchamia silnik odkurzacza, przedłużając jego żywotność. Jeśli zapomnimy wyłączyć odkurzacz lub zostanie on włączony przez pomyłkę, to po upływie jednej godziny ciągłej pracy wyłączy się on automatycznie.

Cztery diody LED na rękojeści węża DataSync zaczną migać sygnalizując automatyczne wyłączenie. Wystarczy załączyć ponownie odkurzacz przy pomocy wyłącznika znajdującego się na rękojeści węża. Wysokiej klasy silnik Ametek pozwala uzyskać aż 700 AirWatt mocy ssącej, przy głośności urządzenia poniżej 60dB!

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii AntiVibraSound, która ogranicza wibracje silnika do minimum i znacznie wycisza jego pracę. System mocowania EasyFit pozwala na łatwe oraz bezpieczne zamontowanie jednostki centralnej.

Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych. Firma Cyclo Vac pewna najwyższej jakości swoich produktów ofertuje aż
15 lat gwarancji lub 750h pracy. W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej.