ScrollToTop

Jednostki centralne aeroVac kompaktowe

Kompaktowe odkurzacze, przeznaczone do użytkowania w domach jed­norodzinnych. Elementem odpowiedzialnym za filtracje zassanego powietrza jest pojemny separator cykloniczny.
Funkcje dodatkowego zabezpieczenia silnika pełni filtr elektrostatyczny.

Duży zbiornik na śmieci pozwala użytkować odkurzacz bez obawy o jego przepełnienie.
Wszystkie odkurzacze aeroVac zostały wyposażone w opatentowaną szczelinę dekompresyjną pozwalającą na stosowanie tradycyjnych toreb foliowych w zbiornikach na kurz, dzięki czemu wyrzucenie zebranych w odkurzaczu śmieci jest łatwe i czyste.
Zastosowany w jednostce centralnej separator cykloniczny posiada skuteczność 95% separacji i gwarantuje stałość podciśnienia bez względu na stopień zapełnienia zbiornika na kurz. Jednostki centralne S1570 i S2200 wyposażone zostały w wydajne silniki elektryczne typu by-pass. Konstrukcja turbiny powietrza szczelnie izoluje część elektryczną silnika od strumienia zasysanego powietrza, które bezpośrednio z turbiny zostaje wtłoczone do przewodu wydechowego odkurzacza.

Silnik elektryczny chłodzony jest powietrzem z otoczenia. Powietrze zasysane przez odkurzacz w czasie sprzątania nie bierze udziału w chłodzeniu części elektrycznej silnika. Pozwala to na utrzymanie silnika w czystości i w efekcie uzyskanie imponującej żywotności urządzenia.

 Jednostka centaralna S2200

Jednostka centaralna S2200

 

Parametry / Nr katalogowyS1570S2200
Moc Elektryczna[W]15701780
Przepływ powietrza [m3/h]28,727
Podciśnienie [mbar]28,727
Wykonanie filtraFiltr cykloniczny + filtr elektrostatyczny
Pojemność zbiornika na kurz [dm3]2424
Maksymalna długość przewodu magistralnego [m]5055
Orientacyjna powierzchnia sprzątania [m2]300500
Poziom hałasu [dB]6666
Typ silnikaby-passby-pass
Maksymalna liczba gniazd810
Gwarancja [lata]10